بهترین سرلاک چاق کننده

بهترین سرلاک چاق کننده

بهترین سرلاک چاق کننده

افزایش وزن همانند کاهش وزن، نیاز به سعی و تلاش دارد. در صورتی که کالری بیشتری را نسبت به آنچه که می سوزانید، در بدن خود ذخیره کنید، این مقدار کالری مازاد باعث افزایش وزن خواهد شد. تصور نکنید که با خوردن چند قرص سحرآمیز و جادویی، به راحتی بتوانید وزن خود را کم کنید اما چند نوع ویتامین وجود دارند که در افزایش و کاهش وزن موثر می باشند. یک سرلاک خوب و مقوی می تواند اکثر ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز شما را برآورده سازد و بهترین ویتامین ها را برای چاقی را برایتان به همراه آورد. در این مقاله ما سعی داریم تا شما را به بهترین سرلاک چاق کننده آشنا کنیم.

بهترین ویتامین برای چاقی ویتامین های گروه B است!!!!

ویتامین های گروه B عبارتند از:

 • تیامین (B1)
 • ریبوفلاوین (B2)
 • نیاسین (B3)
 • اسید پانتوتنیک (B5)
 • پیریدوکسین (B6)
 • بیوتین (B7)
 • اسید فولیک (B9)
 • کبالالین (B12)

این ویتامین ها برای انجام کامل عمل متابولیسم، ضروری هستند. نقش اصلی ویتامین های گروه B، متابولیسم کربوهیدرات ها، چربی ها، پروتئین ها و استفاده از انرژی ذخیره شده در غذا می باشد. به عنوان مثال، تیامین، به سلول های بدن کمک می کند تا کربوهیدرات ها به انرژی تبدیل شوند. به بیان دیگر، پائین بودن سطح یک یا چند نوع از این ویتامین ها، به این معنی است که متابولیسم بدن شما، خوب عمل نمی کند که همین باعث می شود تا وزن خود را به سختی کم کنید.

کدام سرلاک کودک را چاق میکند؟

سرلاک هایی برای وزن گیری در برند های مختلف ایرانی و خارجی وجود دارند که ما در ادامه می خواهیم تعدادی از بهترین سرلاک های چاق کننده در برند های معتبر جهانی را برای شما معرفی کنیم:

Behtarin cerealac chag konandeh 1024x341 - بهترین سرلاک چاق کننده

سرلاک سیب و شیر هیپ Hipp

این سرلاک سیب و شیر از برند معتبر و خوش نام آلمانی هیپ Hipp می باشد که حاوی انواع مواد معدنی و ویتامین های B1 و B2 و B6 و B12 و . . . می باشد. این سرلاک با دارا بودن ویتامین های گروه B برای وزن گیری بزرگسالان و کودکان بسیار مناسب است.

سرلاک ماست و میوه هیپ Hipp

این سرلاک ماست و میوه از برند معتبر و خوش نام آلمانی هیپ Hipp می باشد که حاوی انواع مواد معدنی و ویتامین های A و C و B1 و B2 و B6 و B12 و . . . می باشد. این سرلاک با دارا بودن ویتامین های گروه B برای وزن گیری بزرگسالان و کودکان بسیار مناسب است.

سرلاک گندم سیاه هومانا Humana

این سرلاک گندم سیاه از برند معتبر و خوش نام آلمانی هیپ Humana می باشد که حاوی انواع مواد معدنی و ویتامین های A و C و B1 و B2 و بیوتین و B6 و B12 و . . . می باشد. این سرلاک با دارا بودن ویتامین های گروه B برای وزن گیری بزرگسالان و کودکان بسیار مناسب است.

سرلاک هشت غله و سیب با شیر هرو بیبی Hero Baby

سرلاک هشت غله همراه سیب مخصوص شب هروبیبی Hero Baby یکی از محصولات شرکت هروبیبی میباشد که سرشار از ویتامین های A, D, B6, B12 ، آهن، کلسیوم و روی میباشد. شما میتوانید این سرلاک را از 6 ماهگی به کودک دلبندتان بدهید. این محصول در کشور ترکیه تولید میشود و وزن خالص آن 200 گرم میباشد.

سرلاک هشت غله و رازیانه با شیر هرو بیبی Hero Baby

غذای کمکی هشت غله و رازیانه هروبیبی Hero Baby یکی از محصولات شرکت هرو بی بی میباشد که سرشار از ویتامین های A و C و B1 و B2, D, B6, B12 ، آهن، کلسیم و روی میباشد. شما میتوانید این سرلاک را از 6 ماهگی به کودک دلبندتان بدهید. این محصول در کشور ترکیه تولید میشود و وزن خالص آن 200 گرم میباشد.

سرلاک فرنی و شیر برنج با دارچین هرو بیبی Hero Baby

سرلاک شیربرنج و دارچین هروبیبی Hero Baby یکی از محصولات شرکت هروبیبی میباشد که سرشار از ویتامین های A, D, B6, B12 ، فولیک اسید، آهن، کلسیوم و روی میباشد. شما میتوانید این سرلاک را از 4 ماهگی به کودک دلبندتان بدهید. این محصول در کشور ترکیه تولید میشود ووزن خالص آن 200 گرم میباشد.

سرلاک 5 غله هاینز Heinz

این سرلاک 5 غله از برند معتبر و خوش نام روسی هاینز Heinz می باشد که حاوی انواع مواد معدنی و ویتامین های B1 و B2 و B6 و B12 و A و C و  . . . می باشد. این سرلاک با دارا بودن ویتامین های گروه B برای وزن گیری بزرگسالان و کودکان بسیار مناسب است.

امیدواریم با خواندن این مقاله شما را در انتخاب بهترین سرلاک چاق کننده یاری کرده باشیم.

3.5/5 (11 نظر)
دیدگاه شما

۴ دیدگاه

 1. نیما گفت:

  سرلاک جو دو سر هم برای بزرگسالان دارید؟

 2. بانو گفت:

  سرلاک برای چاقی بزرگسالان کدام بهتره؟ چگونه مصرف کنیم یعنی در چه زمانی در روز؟

  • پارلاک مارکت گفت:

   سرلاک های که در این پست معرفی شدن همه مناسب می باشد، با توجه به طعم های سرلاک انتخاب کنید. و می توانید در میان وعده استفاده کنید.

برگشت به بالا
فروشگاه اینترنتی