پودر لکه لباس بر اکسی اکشن1200گرمی ونیش (Vanish)

جدید

كشور توليد كننده : تركيه 
برند : Vanish 
پودر لکه بر لباس اکسی اکشن ونیش (Vanish Oxi Action Stain Remover)،مخصوص لکه بری و جلوگیری از چرک مد شدن لباس ها، مخصوص لباس های رنگی و سفید.

جزییات بیشتر

35,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
موجود شد به من اطلاع بده
 
بررسی تخصصی

روی لباس تان یک لکه ایجاد شده که حسابی اعصابتان را به هم ریخته؟ حتما از همان لکه هایی است که هیچ به نظر نمیرسد بشود آن را پاک کرد؟ اصلا نگران نباشید! یک پیشنهاد خیلی خوب برایتان داریم: پودر لکه بر لباس اکسی اکشن ونیش (Vanish Oxi Action Stain Remover)، با این لکه بر سخت ترین لکه ها را به راحتی از روی لباس های نازنین تان پاک کنید.

روش مصرف : 

ماشین لباسشویی : برای لکه های معمولی نصف پیمانه (30گرم) و برای لکه های خشک شده و مقاوم (60گرم) از پودر لکه بر ونیش را به پودر ماشین لباسشویی اضافه کنید. 

روش پیش شستشو(روش خشکشویی و سایر البسه): 2قاشق چایخوری(1/8 پیمانه= 8 گرم) از پودر لکه بر ونیش را در 500 میلی لیتر آب گرم(حداکثر 40 درجه سانتی گراد) در ظرف پلاستیکی  درباز حل نمایید. مستقیماً محلول را بر ناحیه لکه دار اعمال کنید. حداکثر 30 دقیقه صبر کنید و سپس آبکشی نمایید یا مطابق معمول بشوئید بلافاصله پس از استفاده ظرف را خالی نمایید. محلول آماده شده را در ظرف بسته نگهداری نکنید، زیرا آزاد شدن اکسیژن ادامه یافته و ممکن اس فشار درون ظرف بالا رفته و نشت کند.

روش  تهیه کرم پیش شستشو مخصوص لکه های سخت(روش خشکشویی البسه و رنگی): یک چهارم پیمانه( تقریبا 15 گرم) از پودر لکه بر ونیش را کاملاً در 100 میلی لیتر  آب داغ( حداکثر 50 درجه سانتی گراد) ؛ در  ظرف پلاستیکی درباز حل نمایید و مخلوط نموده تا کم سفید و ضخیمی بدست آید کرم را مسقیماً بر روی لکه قرار دهید. حداکثر 10 دقیقه صبر کنید و سپس آبکشی نمایید یا مطابق معمول بشوئید بلافاصله پس از استفاده ظرف را خالی نمایید.خمیر آماده شده را در ظرف بسته نگهداری نکنید، زیرا آزاد شدن اکسیژن ادامه یافته و ممکن اس فشار درون ظرف بالا رفته و نشت کند. پس از استفاده پیمانه را خشک نمایید.

روش استفاده برای لکه های خشک شده و مقاوم(روش خیساندن): نصف پیمانه(30 گرم) ازپودر لکه بر  ونیش را در 4 لیتر آب گرم(حداکثر 40 درجه سانتی گراد) حل نمایید. برای  لکه های بسیار سخت یک پیمانه( 60 گرم) از پودر لکه بر ونیش را استفاده نمایید، لباس های رنگی را 1 ساعت و لباسهای سفید را حداکثر 6 ساعت بخیسانید. پس از خیساندن آبکشی نمایید یا طبق معمول بشوئید.

توجه:

  • برای چشم و پوست حساسیت زاست(استفاده نشود(
  • برای پشم و ابریشم و چرم استفاده نشود
  • روی سطوح صیقلی و فلزی استفاده نشود
  •   برای اطمینان خاطر از پس ندادن رنگ پارچه ابتدا بر روی قسمتی از پارچه که دیده نمیشود امتحان کنید
  •  لباس های دکمه دار فلزی و یا مقاوم در برابر شعله را در این محصول خیس نکنید
  •  قبل از شستشوی کامل و آبکشی، محلول یا کرم را در معرض مستقیم نور خورشید قرار ندهید

30 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0