ذخیره 2,000 تومان

دستمال ضد رنگ لباس ایزی واش iziwash

جدید

کیفیت ساخت بالا، استفاده آسان، صرفه‌جویی در مصرف برق، آب، مواد شوینده و زمان، دستمال ضد اختلال رنگ ایزی واش را به محصولی کاربردی جهت افزایش دوام و عمر لباس‌های شما تبدیل کرده است.

تعداد در بسته : 12 عدد

تعداد در جعبه : شش بسته 12 عددی

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

10,000 تومان

12,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
موجود شد به من اطلاع بده
 
بررسی تخصصی

برای همه ما بارها پیش آمده است که لباس‌های مختلف را با هم داخل ماشین لباسشوئی انداخته‌ایم و در آخر، لباس‌هایی که رنگ روشن داشته‌اند رنگ لباس‌های رنگی را به خود گرفته‌اند. شاید برای رفع حدودی این مشکل برای لباس‌های سفید، آن ها را مدتی در مایع سفیدکننده خوابانده باشیم اما اول این که مایع سفیدکننده اگرچه رنگ‌ها را تا حد زیادی از بین می‌برد اما به الیاف پارچه و در نتیجه عمر لیاس هم ضربه می‌زند. از طرفی، در مورد لباس‌های روشن اما غیر سفید چاره چیست؟ آیا می‌توان همیشه فقط لباس‌های همرنگ را با یکدیگر داخل ماشین لبایشوئی قرار داد؟

دستمال ضد اختلال رنگ ایزی واش در واقع به عنوان جاذب رنگی که لباس‌های رنگی حین شستشو پس داده‌اند عمل می‌کند و از این طریق مانع از جذب این دانه‌های رنگی توسط دیگرلباس‌ها و به خصوص لباس‌های با رنگ روشن می‌شود. تکنولوژی بکار رفته بسیار ساده است. رنگدانه‌های لباس‌های رنگی دارای بار منفی هستند که طی شستشو تعدادی از آن‌ها آزاد شده و در محیط پراکنده می‌شوند. دستمال ضد اختلال رنگ ایزی واش iziwash با بار الکتریکی مثبت بار دار شده است و هنگامی که همراه با لباس‌ها داخل ماشین لباسشوئی قرار می‌گیرد مانند یک آهنربا رنگدانه‌های با بارمثبت را به خود جذب کرده مانع از اختلال رنگ لباس‌ها می‌شود.

 نحوه استفاده

دیگر از این آسان‌تر ممکن نیست! کافی است همراه با لباس‌ها، یک عدد دستمال ضد اختلال رنگ ایزی واش استفاده نشده را داخل ماشین لباسشوئی قرار دهید. بعد از اتمام کار ماشین، دستمال را از میان لباس‌ها جدا کرده آن را در سطل زباله مواد بازیافتی قرار دهید، به همین راحتی

29 محصول مشابه یافت شد

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

منو

مقایسه 0

نسخه آزمایشی فروشگاه منتشر شد

با گزارش اشکالات و پیشنهادات خود از ما در خرید های خود هدیه دریافت کنید

برو به نسخه آزمایشی